„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Apie „Talentai Lietuvai“

 „Talentai Lietuvai“ – karjeros pradžios Lietuvoje programa tarptautinių universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams.

„Global Lithuanian Leaders“ organizacijos inicijuota ,,Talentai Lietuvai“ programa siekia suteikti galimybę užsienyje mokslus baigusiems lietuviams įgauti konkrečios darbinės patirties ir pritaikyti tarptautinę patirtį pažangiose įmonėse Lietuvoje. Programos dalyviai užsienyje įgytas žinias pritaikys dirbdami inovatyviausiose Lietuvos verslo įmonėse, kuriose įgis rinkoje konkurencingos darbo patirties ir savo talentu bei žiniomis prisidės prie Lietuvos verslo sėkmės pasaulyje bei šalies ekonomikos augimo.

Užsienio universitetų absolventai ir jaunieji profesionalai kviečiami išsirinkti juos dominančią sritį ir programoje dalyvaujančių įmonių pozicijų pasiūlymą. Atsižvelgiant į absolventų pageidavimus ir susidomėjimą, į programą nuolat įtraukiamos naujos įmonės ir pasiūlymai.

Programoje dalyvauja pažangios ir atviros naujovėms gamybos bei paslaugų sektoriaus kompanijos, galinčios pasiūlyti pozicijas, kurių metu dirbama su konkrečiais projektais sprendžiančiais įmonėms aktualius iššūkius.

Video

karjeros_d_2015-sm-019   1   IMG_2645