Mano sėkmės istorija: po septynerių metų Danijoje atėjo laikas ateitį kurti Lietuvoje

„Talentai Lietuvai“ programa padrąsino mane žengti žingsnį, apie kurį vis turėjau abejonių. Norėjau sugrįžti į Lietuva, bet jau buvau apie 7 metus prabuvęs Danijoj ir atsiradę psichologiniai saitai gerokai apsunkino situaciją. Pamatęs „Talentai Lietuvai“ programą visgi ryžausi! Pasilikau keletą saugiklių – stažuotės laikotarpiui pernuomojau butą, visiškai neišregistravau automobilio ir su ten buvusiu darbdaviu sutariau, jog grįžęs galėsiu sugrįžti. Susidėjau daiktus ir …

Dabar jau Lietuvoje beveik 6 mėnesiai, mėgaujuosi kiekviena minute gyvenimo Vilniuje bei naujame darbe – Metasite plėtros vadovo asistento pozicijoje. Gana glaudžiai dirbu su vadovu, taigi patirtis neįkainojama, dirbu tiksliai pagal specialybę ir darbo reikalais jau tenka pakeliauti į Daniją, kur vėl susitinku su draugais. Naujos, įdomios pažintys Vilniuje ir apskritai labai teigiami Lietuvos pokyčiai, kuriuos dabar, po 7 metų, matau kuo puikiausiai, išsklaidė abejones. Noriu gyventi čia, sieti savo ateitį su Lietuva, čia kurti ir tobulėti.

Nuoširdžiai linkiu visiems, nesėdintiems sudėjus rankų, nelaukiantiems, kol gyvenimas pagerės, besistengiantiems susikurti ateitį sau, lėkti greičiau čia. Čia jau verda gyvenimas ir akivaizdu, kad toliau jis tik dar stipriau užvirs.