Mano sėkmės istorija: nuo archeologijos studijų Londone iki darbo pasiūlymo lyderiaujančioje IT įmonėje

Po penkerių metų studijų ir darbo tarptautinėse organizacijose Jungtinėje Karalystėje, nusprendžiau, kad atėjo laikas naujiems iššūkiams. „Talentai Lietuvai“ suteikė puikią galimybę pritaikyti savo tarptautinę patirtį bei toliau ugdyti kompetencijas Lietuvos rinkoje. Tad labai džiaugiuosi gavusi stažuotės, o vėliau ir darbo pasiūlymą iš Metasite – vienos iš lyderiaujančių IT įmonių Lietuvoje.

Pralėkęs pusmetis Metasite buvo smagus ir nuotykingas iššūkis. Tik pradėjus man buvo patikėta valdyti nemažą projektą. Vienu metu bandžiau perkąsti programinės įrangos kūrimo ypatumus, verslo analizės bei komandos valdymo subtilybes, taip pat bendradarbiavimo su lietuvių bei užsienio klientais. Intensyviai sėmiausi žinių ir patirties iš savo kolegų, tad greitai mokiausi ir labai daug paaugau! Būtent dėl to kol kas lieku Lietuvoje ir toliau darbuojuosi Metasite!

„Talentai Lietuvai“ programa man suteikė puikią galimybę susipažinti su darbo kultūra bei rinka Lietuvoje, taip pat išbandyti IT projektų valdymo sritį vienoje geriausių lietuvių įmonių. Susipažinau su daug užsienyje studijavusių bei įkvepiančių savo istorijomis jaunų lietuvaičių.

Kelis metus praleidus užsienyje, svarstymus grįžti ima temdyti nežinomybė, baimė nusivilti. Norėčiau visiems palinkėti apie tai per daug negalvoti ir tiesiog registruotis programoje, kadangi rezultatas gali maloniai nustebinti. Grįžusi pati įsitikinau, kad Lietuvoje išties yra puikių, pažangiai mąstančių įmonių, kurios vertina užsienyje įgytą patirtį, kitokį mąstymą ir kur galima augti bei tobulėti.