Mano sėkmės istorija: nuo svajonių praktikos iki darbo pasiūlymo viename sėkmingiausių startuolių „Vinted“

Išnaršiusi visą sąrašą “Talentai Lietuvai” siūlomų stažuočių radau savo svajonių praktikos galimybę. Tai buvo ir darbdavys, kuriuo labai tikiu, ir pozicija, su kuria sieju savo profesinę ateitį. Tad visų pirma, „Talentai Lietuvai” buvo ta platforma, kurioje sėkmingai galėjau rasti galimybę sau išlieti profesinius pamatus Lietuvoje. Taip pat “Talentai Lietuvai” nenutraukė paramos po to, kai buvau priimta į praktiką. Programos merginos man ypač padėjo pirmosiomis savaitėmis supažindinamos su bendraminčių ratu ir nuoširdžiai remdamos visus sugrįžusiuosius.

Kad ir kaip tai banaliai nuskambės, pradėjusi darbą “Vinted” gavau tokius iššūkius, kurių stereotipinis ‘praktikanto’ dosjė neaprėbia. Jau pirmosiomis dienomis gavau problemą, kuriai išspręsti – sukurti naują sistemą – turėjau kelis mėnesius; jau pirmosiomis savaitėmis išmokau hiringo pagrindų; jau per pirmąjį mėnesį jaučiausi visiškai sava, žinanti apie Vinted nuo A iki Z. Žiūrint į retroperspektyvą – wow, kiek aš paaugau ir išmokau, ne tik organizacinės psichologijos, bet ir darbo didelės tarptautinės kompanijos ekosistemoje, atžvilgiu.

Savo progresą galiu matuoti CV ir Linkedin mato vienetais – “Talentai Lietuvai” atrankos etapas buvo vaikinuotas praktikos pasiūlymu, o pati praktika – darbo sutartimi. Tik aš labiau mėgstu matuoti šiuos mėnesius “Vinted” patirtimis, sutiktais žmonėmis, nerealiai greitai augančiu apetitu iššūkiams ir organizacinės psichologijos pažinimo meile, o visa tai prasidėjo tada, kai stovėdama Edinburgo kavinėje paspaudžiau “registruokis” “Talentai Lietuvai” svetainėje.