Mano sėkmės istorija: sugrįžau į Lietuvą ir “užsikrėčiau” startuolių gyvenimu

Stažuotės „Vinted“ metu turėjau puikią galimybę iš arti susipažinti su Lietuvos startuolių pasauliu, kuriuo visuomet labai žavėjausi. Lanksti ir žaibiškai į rinkos pokyčius reaguojanti darbo filosofija, motyvuojanti ofiso aplinka, vieni profesionaliausių savo srities specialistų, dirbančių vardan vieno bendro tikslo, ir niekada nesibaigiantys profesiniai iššūkiai – tai tik keletas akcentų, apibūdinančių darbą startuolyje. Per 4 mėnesius, praleistus „Vinted“, įgavau neįkainojamos patirties produkto komunikacijos srityje, išmokau priimti konstruktyvią nuomonę ir pats ją išdėstyti, praplėčiau savo mąstymą darbo efektyvumo prasme ir susiradau artimų draugų.

Programa „Talentai Lietuvai“ man buvo labai svarbus laiptelis grįžtant į Lietuvą ir atverčiant naują lapą savo profesiniame gyvenime. Niekada neabejojau, kad po studijų užsienyje savo ateitį siesiu su gimtąja šalimi, tačiau norėjau surasti tinkamą vietą savo žinioms pritaikyti. „Talentai Lietuvai“ buvo kaip tik ta programa, kuri padėjo surasti labiausiai mane atitinkančią darbovietę ir suteikė galimybę sutikti reikiamus žmones.

Po „Talentai Lietuvai“ programos užsikrėčiau startuolių gyvenimu ir įsidarbinau kitame Lietuvos startuolyje – TRAFI. Šiuo metu esu labai laimingas galėdamas prisidėti prie jauno bei perspektyvaus Lietuvos verslo, kuris po mažu įsitvirtina ir visame pasaulyje.

Svarstantiems grįžti į Lietuvą palinkėčiau niekados neabejoti savo gimtąja šalimi. Gyvename laikotarpyje, kuriame jauni, užsienyje mokslus baigę specialistai, yra labai vertinami ir laukiami. Šalyje yra daug perspektyvių ir vakarietišką darbo požiūrį propaguojančių įmonių, kurios tikrai suteiks puikias darbo sąlygas ir terpę tobulėti kartu. Programa „Talentai Lietuvai“ yra puikus pavyzdys kaip atrasti savo tinkamą kelią, planuojantiems ir svarstantiems apie grįžimą į Lietuvą.

Taigi, kodėl verta grįžti? Nes Lietuva yra tavo namai ir tu turi jausti realų norą prisidėti prie savo šalies tobulėjimo ir kūrimo.