„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Austėja Poškutė

Studijavo: University of Amsterdam

Pozicija: Viešųjų ryšių ir komunikacijos koordinatorė

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Keliaudama mokytis bakalauro studijų į Jungtinę Karalystę nebuvau tikra dėl nieko, nežinojau, kas manęs laukia, į kokią aplinką pakliūsiu, ar bus patenkinti mano su studijomis susiję lūkesčiai ir, galiausiai, ar pritapsiu visiškai naujoje aplinkoje. Juokinga, tačiau praėjus 6-eriems metams, jau įgijus magistro laipsnį ir ieškant kelionės bilieto į Lietuvą iš Nyderlandų Karalystės, kamavo lygiai tokie patys klausimai: kas manęs laukia, į kokią aplinką pakliūsiu, ar bus patenkinti mano profesiniai lūkesčiai ir ar pritapsiu (visiškai naujoje?!) aplinkoje.

Leisdama praverti duris į šalies darbo rinką programa “Talentai Lietuvai” tokias dvejones visiškai išsklaidė ir parodė, kad Lietuva yra didelio potencialo ir plačių galimybių šalis, atvira naujovėms. Koks puikus yra jausmas matyti, kad tavo entuziazmas ir darbas yra vertinamas ir iš tiesų svariai prisideda prie valstybės raidos!

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!