„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Beata Koniuchova

Studijavo: University College London

Pozicija: Jaunesnioji projektų vadovė

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Po penkerių metų studijų ir darbo tarptautinėse organizacijose Jungtinėje Karalystėje, nusprendžiau, kad atėjo laikas naujiems iššūkiams. „Talentai Lietuvai“ suteikė puikią galimybę pritaikyti savo tarptautinę patirtį bei toliau ugdyti kompetencijas Lietuvos rinkoje. Tad labai džiaugiuosi gavusi pasiūlymą iš Metasite – vienos iš lyderiaujančių IT įmonių Lietuvoje, ir laukiu, kada galėsiu pradėti darbuotis prie projektų.

Po programos:

Pralėkęs pusmetis Metasite buvo smagus ir nuotykingas iššūkis. Tik pradėjus man buvo patikėta valdyti nemažą projektą. Vienu metu bandžiau perkąsti programinės įrangos kūrimo ypatumus, verslo analizės bei komandos valdymo subtilybes, taip pat bendradarbiavimo su lietuvių bei užsienio klientais. Intensyviai sėmiausi žinių ir patirties iš savo kolegų, tad greitai mokiausi ir labai daug paaugau!

Labai džiaugiuosi gavusi stažuotės, o vėliau ir darbo pasiūlymą iš Metasite – vienos iš lyderiaujančių IT įmonių Lietuvoje.

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!