„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Dominykas Brezgys

Studijavo: University of Leeds

Pozicija: Front-end engineer

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Studijuoti UK nusprendžiau tikrai ne iš blogo gyvenimo, tiesiog norėjau patirti kažką naujo, pamatyti pasaulį. Studijuodamas visada sakiau, kad anksčiau ar vėliau tikrai grįšiu į Lietuvą, tik nesitikėjau, kad tai atsitiks taip anksti. Besibaigiant studijoms, kuomet reikėjo nuspręsti ką daryti toliau, aplikavau į kompanijas Londone, nes norėjau pasisemti patirties, pagyventi dideliame mieste. Tačiau visai atsitiktinai aptikau “Talentai Lietuvai” programą ir nusprendžiau sudalyvauti. Visų pirma dairiausi į tarptautines kompanijas. Pozicija, kurią siūlė treatwell, atrodė man tinkama, o naudojamos technologijos atitiko mane dominančias sritis. Pabendravus su treatwell žmonėmis, noras įsidarbinti savo mylimame mieste Vilniuje tik dar labiau sustiprėjo. Modernus požiūris į darbo kultūrą, perspektyva kilti karjeros laiptais ir draugiškas bendravimas buvo lemiantys faktoriai, kurie ir nulemė mano sprendimą prisijungti prie treatwell komandos ir kurti savo ateitį Lietuvoje.

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!