„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Gabrielė Noreikaitė

Studijavo: Lund University

Pozicija: Management Associate (Yellow Belt)

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Išvykusi studijuoti tarptautinės ekonomikos bakalauro studijų į Švediją dar negalvojau apie tolimesnę karjerą. Visada stengiausi tobulėti tarptautinėje dinamiškoje aplinkoje, tuo pačiu keliauti ir pažinti kuo įvairesnių žmonių, tačiau ilgėjausi Lietuvos, šeimos bei artimų draugų. Pradėjusi tyrinėti Lietuvos darbo rinką, atradau daug potencialių ir įdomių vietų savęs realizacijai. Talentai Lietuvai buvo viena pagrindinių priemonių leidusi įpusėjant magistro studijoms pradėti galvoti apie grįžimą į Lietuvą jau ilgesniam laikotarpiui dėl įdomių bei perspektyvių darbo pasiūlymų. Adform jau kurį laiką buvo mano sekamų įmonių akiratyje, todėl pamačiusi skelbimą net nedvejodama aplikavau į itin įdomią intensyvaus mokymosi ‘graduate’ programą. Talentai Lietuvai padėjo greičiau pasiekti tikslą ir dabar galiu toliau save realizuoti labai įdomioje tarptautinėje įmonėje bei žinoma dirbti savo šaliai.

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!