„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Gintarė Stankutė

Studijavo: IBA International Business Academy

Pozicija: Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus asistentė

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Jau nuo mokyklos laikų galvoje kirbėjo mintis apie studijas užsienyje. Šią idėją man pavyko įgyvendinti studijų Danijoje metu. Kodėl Danija? Norėjosi susipažinti su kitokiais mokymo metodais bei skirti daugiau dėmesio teorinių žinių pritaikymui praktikoje, kas ir yra būdinga Danijos mokslo sistemai. Ši patirtis buvo iššūkis mano gyvenime, kuris suteikė ne tik naudingos tarptautinės patirties, naujų žinių, bet ir leido pažinti kitą kultūrą.

„Talentai Lietuvai“ programą atradau atsitiktinai jau beieškodama tinkamos praktikos vietos Lietuvoje. Labai džiaugiuosi šia programa, kuri man padėjo atrasti tinkamą stažuotės vietą Rinkodaros ir komunikacijos srityje, kurioje galiu pritaikyti savo žinias ir tarptautinę patirtį bei toliau tobulėti.

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!