„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Gytis Radzevičius

Studijavo: University of York, University College London

Pozicija: Jaunesnysis analitikas

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

2011-aisiais pabaigęs Vilniaus licėjų išvykau mokslų tęsti į užsienį. Pastaruosius penkerius metus mokiausi ir Šiaurės Anglijoje, ir Londone, ir Maskvoje, o į Lietuvą grįždavau tik trumpų atostogų. Pastovus kraustymasis, nors ir suteikia neįkainuojamų patirčių, vargina – pasiilgau šeimos, Vilniaus, vėl norėjau būti savoje kultūrinėje aplinkoje. Todėl sužinojęs apie Talentai Lietuvai programą du kartus negalvojau – būdamas Maskvoje užsiregistravau, grįžęs Kalėdų atostogų praėjau pirmuosius interviu su keliomis konsultavimo kompanijomis, o likusius barjerus įveikiau nuotoliniu būdu – Lietuvos darbdaviai buvo labai supratingi ir geranoriški. Nekantrauju laukdamas praktikos pradžios Strategy Labs įmonėje – noriu išbandyti save namų rinkoje ir prisidėti prie projektų, kurie kurs geresnę Lietuvos, o ne kokios kitos šalies, ateitį.

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!