„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Justinas Grigaitis

Studijavo: Columbia University, USA

Pozicija: Data Analyst Intern

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Po 4 metų gyvenimo užsienyje, artėjant studijų pabaigai, pradėjau vis aktyviau domėtis apie galimybes sugrįžti į Lietuvą. Norėjosi bent keliems mėnesiams atsitraukti nuo niujorkietiško streso, praleisti vasarą arčiau draugų ir šeimos, bet tuo pat metu įgyti vertingos darbo patirties. „Talentai Lietuvai“ programa patraukė dėmesį plačiu pozicijų pasirinkimu tarptautinėse kompanijose ir motyvuojančiu požiūriu į grįžtančius studentus. Labai apsidžiaugiau radęs praktiką, tiesiogiai susijusia su mano studijomis ekonometrijos srityje, Euromonitor International įmonėje. Jau po pirmo pokalbio su kolegomis žinojau, kad vasara Vilniuje bus nereali, o po pirmo mėnesio nebeliko abejonių, kad savo ateitį matau tik Lietuvoje. Siūlau pasinaudoti šia galimybe išbandyti savo jėgas gimtinėje ir tau!

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!