„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Kotryna Čalova

Studijavo: Parsons Paris, Yonsei University, Parsons School of Design

Pozicija: Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus asistentė

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Šiuo metu studijuoju Niujorke ir, tik mėnesis prieš grįžtant namo, buvau tvirtai nusprendusi čia praleisti vasarą. Net turėjau keletą labai patrauklių stažuočių variantų. Nepaisant to, vieną dieną mano galvoje kažkas susisuko ir, iš pagrindų pakeitusi vasaros planus, jau po penkių minučių naršiau internetą ieškodama vasaros praktikos Lietuvoje. “Talentai Lietuvai“ buvo mano pagrindinis paieškos kanalas, nes čia buvo siūlomos turiningos, mane dominančios pozicijos. Kadangi studijuoti į užsienį išvykau būdama 16-os, jaučiuosi žymiai komfortiškiau rašydama angliškai. Būtent todėl, “Lietuvos Talentai” man buvo ypač aktuali platforma, nes radau nemažai pozicijų, kur didžioji dalis darbo vyktų anglų kalba.

Grįžimui į Lietuvą turėjau daug priežasčių. Viena iš pagrindinių, kaip turbūt ir daugumai, buvo šeima bei draugai, su kuriais palaikau labai artimus ryšius, tačiau dėl didelio atstumo bei brangių skrydžių nebuvau jų mačiusi jau pusę metų. Šiam spontaniškui sprendimui taip pat daug įtakos turėjo praeitos vasaros praktika kurią atlikau TMD Partners įmonėje įsikūrusioje Vilniuje. Ši, vien teigiama patirtis, pakeitė mano turėtą įvaizdį apie darbo aplinką ir turinį Lietuvoje, bei privertė rimtai susimąstyti apie grįžimą į Lietuvą pabaigus studijas užsienyje.

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!