„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Kristina Vaznelytė

Studijavo: University of Strathclyde, Hamburg University of Technology

Pozicija: Consultant Assistant

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Nustebino „Talentai Lietuvai“ programos tinklalapyje aptiktų man įdomių ir perspektyvių pozicijų gausa. Nutariau pabandyti sudalyvauti šioje programoje ir labai džiaugiuosi savo sprendimu. Pasirinkta pozicija „OVC Consulting“ atsvėrė sudominusias alternatyvas užsienyje – čia turiu pakankamai daug laisvės pasirinkti norimos tematikos projektus, galimybę greitai tobulėti su mentoriaus pagalba ir mokytis iš kitų patyrusių konsultantų bei tikslingai kaupti praktinę patirtį skirtingose dominančiose srityse, pvz., strategijos planavime, procesų optimizavime, „Lean“ vadybos sistemoje, „Design Thinking“ taikyme, inovacijų diegime ir kitose srityse, kurių išmanymas būtinas norint ne tik visapusiškai suvokti įmonių problemas, bet ir efektyviai jas išspręsti. Ačiū „Talentai Lietuvai“ komandai už atrastą galimybę!

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!