„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Lukas Perminas

Studijavo: Danijos technikos universitetas, Tecnologico de Monterrey

Pozicija: Po stažuotės įkūrė nuosavą verslą

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Kai Lietuvoje baigiau dvyliką klasių, buvau lyg ant sparnų su noru bėgti iš Lietuvos, buvau ištroškęs naujovių. Išvažiavimas studijuoti į Danijos Technikos Universitetą buvo geriausias sprendimas tai pasiekti: nauja kultūra, nauji žmonės, nauja mokymo įstaiga, bei nauja švietimo sistema – viskas nauja ir labai įdomu! Iš Danijos sėmiausi viską tik galėjau – universitete susipažinau su naujausia technika nuo paprastų metalo apdirbimo staklių iki naujausių 3D printerių.Kadangi negaliu užsibūti vienoje vietoje, po dviejų metų studijų Danijoje išvykau pagal studentų mainų programą studijuoti į geriausią Lotynų Amerikos universitetą Meksikoje – Tecnologico de Monterrey. Meksikoje įgyjau neįkainojamos patirties tiek iš studijų pusės, tiek iš pasaulėžiūros.
Ilgėdamasis Lietuvos, iškart po Meksikos grįžau į tėvynę atlikti praktikos. Tuo pačiu metu kol atlikinėjau praktiką sukonstravau savo svajonių automobilį, kurio dėka Lietuvoje sulaukiau labai didelio susidomėjimo iš automobilių kultūros puoselėtojų. Visi manęs klausia, kodėl grįžau į Lietuvą. Tumpai atsakau, kad tik čia jaučiuosi savas. Lietuva mano tėvynė, noriu prisidėti prie jos augimo ir klestėjimo.

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!