„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Monika Kalinauskaitė

Studijavo: University of Dundee (Škotija)

Pozicija: Komunikacijos projektų asistentė

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Keturis metus mėgavausi Škotija: įgavau žinių, naujų įgūdžių bei dar daugiau entuziazmo. Ir visada jaučiau, kad noriu juos atsivežti į Lietuvą! Išgirdusi apie Talentai Lietuvai”, susidomėjau programa, pradėjau naršyti po išvardintas stažuotes. Didžiavausi gerai žinomų kompanijų vardais bei jų pasiūlytom kokybiškom ir daug žadančiom pozicijomis. Pagaliau suradusi savo svajonių stažuotę į ją aplikavau ir dabar esu laiminga semdamasi žinių iš tokio nuostabaus darbdavio!

Po programos:

Žiūrint į retroperspektyvą – wow, kiek aš paaugau ir išmokau, ne tik organizacinės psichologijos, bet ir darbo didelės tarptautinės kompanijos ekosistemoje, atžvilgiu. Savo progresą galiu matuoti CV ir Linkedin mato vienetais – “Talentai Lietuvai” atrankos etapas buvo vaikinuotas praktikos pasiūlymu, o pati praktika – darbo sutartimi.

Šiandien: People operations specialist "Vinted"

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!