„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Monika Miniotaitė

Studijavo: Sciences Po Paris

Pozicija: Projektų vadovo asistentė

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Jeigu dabar skaitote šį tekstą, tai siūlau pirmiausia pažiūrėti į šalimais esančią mano nuotrauką. Ar įmanoma šypsotis plačiau? Vargu… Ir ta šypsena ne šiaip sau tai laimingo, įkvepiančių žmonių apsupto, mėgiama veikla užsiimančio žmogaus požymis. Tokio, kuris jaučiasi įgyvendinantis savo svajones.
Visada norėjau grįžti į Lietuvą, stengiausi neatitrūkti nuo jos aktualijų, net būdama toli prisidėti prie teigiamų pokyčių joje kūrimo. Ir štai po šešerių metų pertraukos aš vėl čia. Su šypsena iki ausų kasryt keliauju į organizaciją, kurioje gavau galimybę atlikti stažuotę. Semiuosi žinių iš nepaprastai įdomių, kalnus patirties prikaupusių kolegų. Imuosi galvą laužyti verčiančių, bet intelektualiai labai mane praturtinančių užduočių. Vis geriau suprantu ir iš arti pamatau, kuo gyvena Lietuva kuo džiaugiasi ir dėl ko kenčia, kuriose srityse pasiekta daug, o kur dar reikia dirbti ir dirbti.
Tą ir darau dirbu ir tuo pačiu mokausi, kad ateityje dirbčiau dar geriau. Džiaugiuosi, kad visa tai galiu daryti savo šalyje, kalbėdama savo kalba, apsupta artimų žmonių ir lietuviškos vasaros.

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!