„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Petras Misiūnas

Studijavo: Rotterdam School of Management, University College London

Pozicija: CEO stažuotojas

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Mokslų užsienyje dėka turėjau šansą pagyventi ir padirbėti skirtinguose Europos miestuose – didžiausiame Europos uostamiestyje Roterdame (Olandija) ir matyt įdomiausiame ir kosmopolitiškiausiame Europos mieste Londone (JK). Tarp bakalauro ir magistro studijų teko pasidarbuoti ir Lietuvoje – keletą metų praleidau Vilniuje, kur su būriu iš užsienio grįžusių kolegų dirbau viešojo sektoriaus konsultavime. Gal kiek keista, bet Vilniuje gyventi man patiko labiausiai. Čia sutikau daug talentingų ir įkvepiančių žmonių, pamačiau daugybę galimybių savo darbu prisidėti prie šalies progreso ir užsiimti mylima veikla. Nors vėliau tęsiau studijas užsienyje, apsispręsti grįžti antrąkart nebuvo sunku. Tą apsisprendimą dar labiau palengvino “Talentai Lietuvai”, kur radau darbo pasiūlymą, kuris atrodė (ir iš tiesų yra!) per geras, kad jį praleisčiau.

Po programos:

Associate, M&A and New Business Development, Telia.

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!