„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Simonas Valionis

Studijavo: Tilburg University (Nyderlandai)

Pozicija: ĮSIDARBINO: Data Manager @TRAFI

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Niekada neabejojau, kad baigęs studijas užsienyje grįšiu kurti savo ateities Lietuvoje. Išgirdęs apie programą „Talentai Lietuvai“, bemat susidomėjau ir peržvelgiau visas siūlomas stažuotes. Kadangi baigiau Komunikacijos ir informacijos studijas Nyderlanduose, ieškojau pozicijų komunikacijos srityje. Esu labai patenkintas galėdamas prisijungti prie didžiausio Lietuvos startuolio „Vinted“ ir pasidalinti savo žiniomis, įžvalgomis bei idėjomis su naujaisiais kolegomis. Girdėjau labai daug gerų atsiliepimų apie savo naująjį darbdavį ir jau greitai galėsiu tuo įsitikinti pats!

Po programos:

Po „Talentai Lietuvai“ programos užsikrėčiau startuolių gyvenimu ir įsidarbinau kitame Lietuvos startuolyje TRAFI. Šiuo metu esu labai laimingas galėdamas prisidėti prie jauno bei perspektyvaus Lietuvos verslo, kuris po mažu įsitvirtina ir visame pasaulyje.

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!