„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Vėjūna Žalalytė

Studijavo: University of Leeds

Pozicija: German Ad Campaign Coordinator

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Londone užaugau labai lietuviškai, aktyviai dalyvaudavau lietuvių studentų bendrijose. Žavėjausi sutiktais lietuviais ir jų ambicija, atkaklumu, ryžtu. Didžiavausi esanti lietuvė ir visaip bandžiau tą kultūrinį ypatumą sau atrasti. Britų tarpe vis jaučiau, kad išsiskiriu charakteriu ir vertybėmis kuriuos many išugdė Lietuva. 
 
Atėjo metas, kai po studijų kurį laiką jau dirbdama Londone pasijutau esanti per daug užsisėdėjusi komforto zonoje. Norėjau išbandyti save kitoje aplinkoje, ir Vilnius man buvo tolygiavertis pasirinkimas su Berlynu ar Kopenhaga. Vis dėl to buvo smalsu pažinti iš naujo savąją vaikystės prisiminimų Lietuvą ir štai Talentai Lietuvai sudėliojo man patrauklias galimybes. Apie Lietuvos darbo rinką mažai žinant, tai labai padėjo atrasti idomią poziciją, imonėje kuri vertintų tarptautines žinias. Grįžau po 13 metų, nes vis apie tai svajojau. Supratau, kad tokiam dideliam žingsniui niekada nesijausi pasiruošęs, nei po metų nei dar kelių, tad tinkamiausias metas ir yra dabar!

Užduok klausimą stažuotojui apie jo patirtis dirbant Lietuvoje

Nori ko nors paklausti šio stažuotojo? Parašyk savo klausimą ir pasistengsime susisiekti su juo, jog atsakytų asmeniškai.

Užduok klausimą stažuotojui!