„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Analitikas didmeninės prekybos departamente

„Energijos tiekimas“

Esame didžiausia lietuviško kapitalo elektros  energijos prekybos bei tiekimo bendrovė, turinti daugiau kaip 6,7 tūkst. klientų laisvojoje elektros energijos rinkoje. „Energijos tiekimas“ yra vienintelis sertifikuotos elektros energijos, pagamintos Lietuvoje iš atsinaujinančių išteklių, tiekėjas.

Daugiau informacijos: www.etiekimas.lt

Lietuvos Energija Grupė

Kas mes esame?
„Lietuvos energija“ – tai valstybės valdoma, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse. Strategiškai svarbi grupės veikla apima elektros ir šilumos energijos gamybą, tiekimą, elektros energijos ir gamtinių dujų prekybą bei skirstymą, taip pat elektros energetikos ūkio aptarnavimą ir plėtrą.

„Lietuvos energija“ valdo ir eksploatuoja svarbiausius Lietuvos elektros energijos gamybos pajėgumus, visą šalies teritoriją apimantį elektros skirstomąjį tinklą, aptarnauja daugiau kaip 1,6 mln. šalies elektros vartotojų, taip pat siūlo elektros tiekimo paslaugas klientams užsienyje. Grupė eksploatuoja 8,5 tūkst. km skirstomųjų dujotiekių ir tiekia dujas daugiau kaip 570 tūkst. klientų.

„Lietuvos energijos“ grupė remiasi pamatinėmis vertybėmis – būti atsakingiems, dirbti išvien ir siekti geriausių rezultatų. Grupės vizija – tapti vertingiausia energetikos įmone Baltijos šalyse. Tai pasiekiama tvariai didinant vertę energetikoje, skatinant šalies ūkio ir visuomenės plėtrą.

Kodėl turėtum rinktis mūsų grupę?
„Lietuvos energijos“ įmonių grupė vienija beveik 5 300 specialistų, kurie kas dieną prisideda prie geriausiai valdomos valstybės įmonės veiklos.

Grupėje įgyvendinami projektai – unikali galimybė realizuoti savo idėjas ir prisidėti prie Lietuvos ateities kūrimo. Esame vieni didžiausių ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, tad būdami „Lietuvos energijos“ dalimi turėsite galimybę ne tik prisidėti prie valstybei svarbių projektų įgyvendinimo, bet ir mokytis iš geriausių savo srities specialistų. Mes ugdome ateities lyderius, vadovus ir aukščiausios kvalifikacijos specialistus.

Daugiau informacijos: Facebook ir http://www.le.lt