„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Apmokama praktika mokesčių komandoje (apmokama stažuotė)

Galioja iki: 2019-06-30

KPMG – pasaulinis audito, mokesčių ir verslo konsultacijų įmonių tinklas, veikiantis 153 pasaulio šalyse ir turintis daugiau kaip 200 000 dirbančius specialistus. Lietuvoje veikiame daugiau kaip 20 metų, turime biurus Vilniuje ir Klaipėdoje. Esame talentingų, ambicingų, energingų ir beprotiškai smagių žmonių komanda. Jei mėgsti iššūkius, sieki įgyti patirties, nori mokytis iš profesionalų ir mėgsti komandinę dvasią – prisijunk prie mūsų!

Šiuo metu ieškome ambicingų studentų, norinčių pradėti karjerą audito, mokesčių ar verslo konsultacijų srityse. Turime pozicijų ir praktikai, ir nuolatiniam darbui. Suteikiame puikias tobulėjimo ir karjeros galimybes visiems, norintiems pralenkti vakarykštį save. Mūsų įmonėje atlyginimą gauna net ir praktikantai.

Dalyvauk atrankoje

Dalyvauk atrankoje

Atvira paraiška

Jei nerandi norimos pozicijos, tiesiog atsiųsk mums savo CV ir „Talentai Lietuvai“ pasidalinsis juo su aktualiais partneriais.

Atsiųsk CV