„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Vadovo asistentas

Šią stažuotės poziciją nevyriausybiniame sektoriuje remia kultūros, švietimo labdaros organizacijos „Tautos Fondas“. Pozicija apmokama „Tautos Fondo“ skiriama stipendija, konkurencinga darbo užmokesčiui šioje srityje, siekia skatinti jaunų žmonių įsitraukimą į nevyriausybinį sektorių ir tarptautinės patirties pritaikymą socialinėse iniciatyvose.  Daugiau informacijos apie „Tautos Fondą“ rasite ČIA.

Stažuotės tikslas – studijų metu įgytas žinias pritaikyti praktikoje ir ugdyti savo atsakomybių srities bei bendrąsias kompetencijas. Stažuotojas padėtų vykdyti pasiruošimo rinkimų stebėjimui veiklas (jų pasirinkimas priklausytų nuo studijų krypties ir stažuotojo pasirinkimo):

 • savanorių pritraukimas ir atranka;
 • visuomenės švietimo bei savanorių apmokymo renginių organizavimas;
 • informacijos apie galimus pažeidimus rinkimo, analizės ir perdavimo sistemos kūrimas;
 • komunikacijos plano kūrimas ir įgyvendinimas;
 • teisinės rinkimų situacijos analizė ir monitoringas;
 • kitos individualiai sutartos veiklos.

Stažuotojas nuodugniai susipažins su Lietuvos politine situacija bei rinkimų sistema, tobulins savo studijų srities ir kitas bendrąsias kompetencijas. Stažuotojas turės galimybę bendradarbiauti su organizacijos partneriais iš valstybinio ir nevyriausybinio sektoriaus, atstovauti organizaciją partnerių ir kituose renginiuose, tiek vietiniuose, tiek tarptautiniuose.

Pageidavimai / Privalumai:

 • studijos teisės, politikos, viešojo valdymo, komunikacijos srityse;
 • informacijos valdymo įgūdžiai;
 • greitas mokymasis;
 • komunikacijos ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
 • analitiniai gebėjimai.

Trukmė: 1-2 mėnesiai (galima lanksčiai derinti).

Vieta: Vilnius, NVO Avilys, Tauro g. 12.

Apie stažuotoją norėtumėme sužinoti iš trumpo gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško.

 

„Baltosios pirštinės“ – pirmoji ir vienintelė nepolitinė rinkimų stebėjimo organizacija Lietuvoje, nuo 2012 m. burdami piliečius aktyviai dalyvauti nešališko rinkiminio proceso stebėjime. Organizacija vienija 20 narių ir rinkimų laikotarpiu suburia apie 2000 savanorių.

Pagrindinės veiklos: visuomenės švietimas (korupcijos, pilietiškumo ir rinkimų temomis), nepriklausomo rinkimų stebėjimo organizavimas, darbas su informacija apie galimus pažeidimus, darbas su savanoriais (atranka, apmokymas ir pan.), įstatymų ir kitų teisės aktų analizė, stebėsena bei pasiūlymai teisėkūrai.

VIZIJA: Skaidrūs rinkimai Lietuvos Respublikoje.

MISIJA: Profesionaliai vykdyti korupcijos rinkimuose prevenciją ir įkvėpti bei įgalinti piliečius stebėti rinkimus.

Daugiau informacijos organizacijos tinklalapyje ir Facebook puslapyje.