„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Marketingo srities konsultantas (apmokama stažuotė)

Galioja iki: 2019-05-16

Inovatorių slėnis siekia skleisti gerąją žinią apie save pasauliniu mastu. Atvykęs stažuotojas prisidės prie žinutės tikslinei auditorjai kūrimo, vizualinių sprendimų, paslaugų pardavimų didinimo, viešinimo plačiąja prasme. Taip pat jo laukia daug įdomių ir turiningų patirčių – mokymai, išvykos, žygiai, stovyklos, festivaliai – viskas fantastiškos gamtos apsuptyje ir įvairių sričių ekspertų, pasaulio žmonių kompanijoje. Fotografavimas, darbas su medijomis, interjero dizainas, vlogai, socialinių tinklų šturmas, informacijos vertimai užsienio kalbomis, kūryba ir laisvė. Ko daugiau reikia sėkmingai vasarai?

Siūlomas laikas stažuotei – 2019 m. birželio 23 – rugpjūčio 23 d.

Vieta – Inovatorių slėnis, Antalieptė, Zarasų raj.

Pagrindinės būsimojo stažuotojo pareigos ir užduotys

Inovatorių slėnio marketingo strategijos vystymas:

  • paslaugų paketų kūrimas ir patrauklus pateikimas,
  • vykdomų renginių viešinimas, fotografavimas, filmavimas,
  • informacijos internetinėje erdvėje sklaida,
  • darbas su medijomis,
  • platus laukas asmeninėms idėjoms ir iniciatyvoms įgyvendinti.

Viena iš konkrečių užduočių:

  • Artimiau susipažinus su Inovatorių slėnio paslaugomis, suformuoti keletą paslaugų paketų skirtingoms tikslinėms grupėms, sukurti vizualiai patrauklius internetinius pasiūlymus ir išplatinti juos įvairiais būdais internetinėje erdvėje.

Stažuotės metu bus galimybė dalyvauti tuo metu vyksiančioje Įgūdžių laboratorijoje, tapti laboratorijos vadovo asistentu, kartu vesti patyriminius žygius gamtoje, išmokti medžio apdirbimo amato.

Birželio 29 – 30 d. slėnyje vyks Zero Waste Fest – gamtai draugiškas vasaros festivalis, kviečiantis susiburti visus, kuriems įdomios ekologijos, “low waste” ir “zero waste” temos.

Rugpjūčio 2 – 4 d. planuojamas Aukštaitijos bendruomenių sąskrydis, kurio metu bus galima pažinti Auštaitijos krašto kultūros ypatybes.

Visos stažuotės metu slėnyje mokymus ar stovyklas organizuos įvairių organizacijų atstovai, įvairių sričių ekspertai.

Stažuotojui reikalinga kvalifikacija ir įgūdžiai

Sritys: marketingas, reklama, medijos arba tam artima sritis.

Įgūdžiai: geras informacinių technologijų išmanymas, darbas su vizualinėm, medijų programom, maketavimas, foto ir video medžiagos apdirbimas, tekstų kūrimas.

Inovatorių slėnį 2015 metais įkūrė „Nacionalinio socialinės integracijos instituto” komanda, norėdama atverti duris kūrybos ir darbo erdvei gamtoje. Pagrindiniai mūsų tikslai – socialinio verslo ir socialinių inovacijų plėtra.

Mūsų vertybės – empatija, bendruomeniškumas, ryšys su gamta.

Inovatorių slėnyje rengiami mokymai, seminarai ir kiti renginiai. Organizacijos komandoje ir pažinčių rate gausu specialistų, dirbančių su socialiniais projektais ir verslu, todėl grupėms vedami mokymai žmogaus teisių, medijų ir informacinio raštingumo, socialinio verslo, lyderystės, pameistrystės temomis, taip pat ogranizuojami komandos formavimo užsiėmimai.

Tai vieta, kurioje harmoningai derinamas darbas ir poilsis, istorija ir inovacijos. Siūlomos nakvynės, maitinimo, aktyvaus ir turiningo laisvalaikio paslaugos.

 

Dalyvauk atrankoje

Dalyvauk atrankoje

Atvira paraiška

Jei nerandi norimos pozicijos, tiesiog atsiųsk mums savo CV ir „Talentai Lietuvai“ pasidalinsis juo su aktualiais partneriais.

Atsiųsk CV