„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Senjoro komunikacijos ,,guru“ (apmokama stažuotė)

Galioja iki: 2019-05-16

Senjoro ieško komukacijos ,,guru“, kuris kurtų smagų turinį programos facebook, instagram ir internetinei svetainei (www.senjoro.lt). Norime, kad mūsų senjorams įkvėptume dar daugiau pozityvumo, o būtent komunikacija yra puikus būdas! Startuoti gali bet kuriuo vasaros metu, stažuotės trukmė nuo vieno iki dviejų mėnesių. Stažuotė vyks Vilniuje, tačiau tikrai gali tekti kelias dienas pakeliauti po Lietuvą: Kaunas, Antalieptė, o kelionės išlaidos bus padengtos pačios organizacijos. Organizacija turi labai daug skirtingų renginių, tad nusimato smagus vasaros laikas. Šalia tavęs visada bus socialinio verslo ir socialinių paslaugų ekspertai, kurie suteiks visą reikalingą informaciją, o po stažuotės turėsi galimybę gauti rekomendaciją.

Pagrindinės būsimojo stažuotojo pareigos ir užduotys

Mūsų stažuotojas turės galimybę administruoti Senjoro socialinius tinklus, rengti įkvepiančius įrašus, galbūt net straipsnius. Jeigu bus noras, turime profesionalią kamerą, kurios pagalba galima parengti puikius video reportažus. Jeigu stažuotojas norės, jis turės galimybę organizuoti
Senjoro programos renginius, dalyvauti mokymuose,konferencijose.

Rugpjūčio mėnesį organizuojame socialinio verslo festivalį, į kurį kviečiame visus savo darbuotojus, stažuotojus (esamus ir buvusius), kur galima pasisemti labai daug idėjų, patirties ir gauti naudingų kontaktų. Be to, savo komandoje kuriame labai jaukią atmosferą, tad tikrai bus galimybė dirbti iš namų, pagrindiniame ofise, ar tiesiog gamtoje.

NVO avilyje nuolatos vyksta įvairūs renginiai, kur stažuotojas turės galimybę sudalyvauti, rengiami penktadieniniai pusryčiai, turime laisvalaikio zoną, viską ko reikia smagiam ir prasmingam laisvalaikiui, kuris būti norint pasiekti geriausių darbo rezultatų.

Stažuotojui reikalinga kvalifikacija ir įgūdžiai

Kandidatuoti gali visi, kurie myli socialinius tinklus, žino kaip tinkamai parengti facebook ir instagram postus bet kokiai auditorijai (nesuprask klaidingai, mes nenorime, kad postai būtų orientuoti tik į vyresnius žmones, ne, ne, mūsų auditorija plati, taip kad žaismingumas ir įrašų spalvingumas tiesiog būtinas).

Jeigu nusprendei kandidatuoti, tai atsiųsk savo CV ir trumpą (kelių sakinių) tekstuką, gali būti tarsi socialinių tinklų įrašas, kuriame būtų informacija, kodėl tu norėtum čia atlikti savo vasaros stažuotę ir kartu su mumis pasileisti į naują vasaros nuotykį.

P.S. Pernai pas mus stažavosi net trys studentai, turėjome išties nuostabų laiką kartu.

VŠĮ ,,Nacionalinis socialinės integracijos institutas“, nuo 2018 m. vykdo programą SENJORO, kurios tikslas teikti kokybiškas lankomosios priežiūros paslaugas visoje Lietuvoje. Esame socialinis verslas, tad visą gautą pelną reinvestuojama į socialinę misiją: suteikti nemokamas paslaugas pagyvenusiems asmenims ir užtikrinti jų užimtumą. Pagrindinis ofisas yra Tauro g., NVO avilyje, kur dirba daug skirtingų organizacijų, tad visada galima gauti daug naudingų patarimų.

Dalyvauk atrankoje

Dalyvauk atrankoje

Atvira paraiška

Jei nerandi norimos pozicijos, tiesiog atsiųsk mums savo CV ir „Talentai Lietuvai“ pasidalinsis juo su aktualiais partneriais.

Atsiųsk CV