„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Senjoro koordinatoriaus asistentas

Šią stažuotės poziciją nevyriausybiniame sektoriuje remia kultūros, švietimo labdaros organizacijos „Tautos Fondas“. Pozicija apmokama „Tautos Fondo“ skiriama stipendija, konkurencinga darbo užmokesčiui šioje srityje, siekia skatinti jaunų žmonių įsitraukimą į nevyriausybinį sektorių ir tarptautinės patirties pritaikymą socialinėse iniciatyvose.  Daugiau informacijos apie „Tautos Fondą“ rasite ČIA.

Mes, Senjoro komanda, suteikiame socialines paslaugas pagyvenusio amžiaus asmenims, neįgaliesiems ir tiems, kuriems reikia mūsų pagalbos bei draugijos. Atvykstame į Jų namus ir pagal pasirinktą paslaugų krepšelį suteikiame kokybiškas paslaugas. Rūpinamės ne tik Jų baziniais poreikiais, bet ir socializacija – tad su mumis gera nuotaika garantuota. Daugiau informacijos apie Senjoro veiklą: www.senjoro.lt Šiai, naujai veiklai ieškome motyvuotų jaunuolių norinčių dirbti administracinėje ir marketinginėje Senjoro pusėje.

Siūlome stažuotę atlikti Vilniuje, Nacionaliniame socialinės integracijos institute, Tauro g. 12, Vilnius. Pagrindinis šios stažuotės tikslas – prisidėti prie Senjoro veiklos vystymo. Be to, stažuotė Nacionaliniame socialinės integracijos institute yra puiki galimybė pradėti ar sustiprinti karjerą, ugdyti savo profesinius įgūdžius ir gauti vertingos darbo praktikos. Svarbu paminėti, kad kiekvieno stažuotojo turima tarptautinė praktika, turima informacija apie kitų šalių socialinių paslaugų sistemą ir jos veiklą būtų didelis indelis į Senjoro veiklos tobulinimą ir stiprinimą.

Apie stažuotę: 

Tavęs laukia išties įdomus ir atsakingas darbas. Turėsi galimybę susipažinti su visa Senjoro „virtuve“, sužinoti, kas, su kuo ir kaip Senjoro yra „valgomas“. Bendrausi su socialinių darbuotojų padėjėjų kuratoriais, skirsi jiems užduotis, užtikrinsi jų darbo kokybę. Atliksi administracinius darbus – sutarčių pasirašymas, naujienlaiškių, info paketų platinimas. Be to, suteiksime ir kūrybinio darbo – kursi metodinę medžiagą socialinių darbuotojų padėjėjams, kuria jie naudosis savo darbo praktikoje, tad nusimato tikrai atsakinga ir įdomi užduotis. Žinoma, turėsi galimybę ir sudalyvauti susitikimuose su Senjoro kuratoriais, ar kitais asmenimis, susijusiais su Senjoro veikla. Ir pabaigai – tavęs laukia nuostabi komanda, kuri visada pasiruošusi Tau padėti ir kartu praleisti laisvalaikį.

Be to, siūlome nuostabią darbo vietą, kurioje yra virtuvėle, kavos aparatas, žaidimų konsolė, jaunatviškas kolektyvas, neįpareigojanti darbo aplinka, neformalūs susitikimai po darbo. Su mumis tikrai neliūdna ir visada yra apie ką pakalbėti ir ką veikti. Prisijunk.

Stažuotojui reikalinga kvalifikacija ir įgūdžiai:

Gali pretenduoti socialinių mokslų srities kandidatai, kurie bent iš dalies yra susiję su socialiniu darbu ir/ arba administraciniu darbu, tačiau jeigu esi atviras pasiūlymams ir nori save išbandyti ir būdamas kitos srities mokslų atstovas ir neturi jokių sąsajų su socialiniu ir/ arba administraciniu darbu, taip pat laukiama tavo anketos – išdėstyk savo motyvaciją ir gauk naujos darbinės patirties – nėra to, ko žmogus negalėtų išmokti. Stažuotojas turėtų pasižymėti kritiniu mąstymu, atsakingumu, komunikabilumu, žinoti kas yra socialinės paslaugos pagyvenusiems asmenims. Privalumas, jeigu stažuotojas išmano vietos savivaldos politiką. Be to, patarimas, prieš ruošiant reikalingus dokumentus – CV ir motyvacinį, apsilankyti www.senjoro.lt ir pasiskaityti apie Senjoro teikiamas paslaugas.

Stažuotės trukmė: 1-2 mėnesiai.

Nacionalinis socialinės integracijos institutas, dirbantis socialinių inovacijų srityje bei kuriantis empatijos industriją. Organizacija yra sukūrusi tokius projektus kaip: Gyvoji biblioteka, Socialinis taksi, NVO Avilys ir Inovatorių slėnis. Aktyviai dirbame teisėkūros procese, dalyvaujame skirtingose darbo grupėse, naudodami savo sukauptą patirtį siekiame daryti darbus, reikalingus žmonėms. Nacionalinis socialinės integracijos institute pagrinde dirba jauni žmonės, kurie yra pasiryžę kompleksinio problemų sprendimo būdo taikymu spręsti problemas ir padėti asmenims iš įvairių pažeidžiamų socialinių grupių integruotis visuomenėje.

Daugiau informacijos: www.zmogui.lt