„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Senjoro marketingo specialistas

Šią stažuotės poziciją nevyriausybiniame sektoriuje remia kultūros, švietimo labdaros organizacijos „Tautos Fondas“. Pozicija apmokama „Tautos Fondo“ skiriama stipendija, konkurencinga darbo užmokesčiui šioje srityje, siekia skatinti jaunų žmonių įsitraukimą į nevyriausybinį sektorių ir tarptautinės patirties pritaikymą socialinėse iniciatyvose.  Daugiau informacijos apie „Tautos Fondą“ rasite ČIA.

Mes, Senjoro komanda, suteikiame socialines paslaugas pagyvenusio amžiaus asmenims, neįgaliesiems ir tiems, kuriems reikia mūsų pagalbos bei draugijos. Atvykstame į Jų namus ir pagal pasirinktą paslaugų krepšelį suteikiame kokybiškas paslaugas. Rūpinamės ne tik Jų baziniais poreikiais, bet ir socializacija – tad su mumis gera nuotaika garantuota. Daugiau informacijos apie Senjoro veiklą: www.senjoro.lt Šiai, naujai veiklai ieškome motyvuotų jaunuolių norinčių dirbti administracinėje ir marketinginėje Senjoro pusėje.

Siūlome stažuotę atlikti Vilniuje, Nacionaliniame socialinės integracijos institute, Tauro g. 12, Vilnius. Pagrindinis šios stažuotės tikslas – prisidėti prie Senjoro veiklos vystymo. Be to, stažuotė Nacionaliniame socialinės integracijos institute yra puiki galimybė pradėti ar sustiprinti karjerą, ugdyti savo profesinius įgūdžius ir gauti vertingos darbo praktikos. Svarbu paminėti, kad kiekvieno stažuotojo turima tarptautinė praktika, turima informacija apie kitų šalių socialinių paslaugų sistemą ir jos veiklą būtų didelis indelis į Senjoro veiklos tobulinimą ir stiprinimą.

Apie stažuotę: 

Senjoro marketingo specialistas. Šiuo metu Senjoro veikla pačiame pradžios taške, tad ieškome marketingo specialisto, kuris padėtų sukurti Senjoro „veidą“. Tu kursi e – parduotuvę, administruosi Senjoro tinklapį bei Facebook. Be to, turėsi galimybę kontroliuoti internetinės svetainės reitingus Google paieškoje, generuoti idėjas ir kurti novatoriškus marketingo projektus, būsi atsakingas už teisingą Senjoro pozicionavimą, siekti padidinti Senjoro žinomumą ir pardavimus pasitelkiant efektyvias marketingo priemones. Galėsi pritaikyti savo turimą tarptautinę praktiką ir tobulinti Senjoro marketingą pasitelkdamas naujas priemones – tavo kūrybiškumas mums svarbiausias. Tad jeigu esi kūrybiškas, atsakingas, veiklus žmogus, ši stažuotė kaip tik tau. Sieksime suteikti tau galimybę apsilankyti konferencijoje, mokymuose, ar darbo grupėje. Pažadame Tau darbą nuostabioje, jaunatviškoje komandoje, su kuria galėsi netgi leisti laisvalaikį (apie tai palikime tam tikrą intrigą).

Be to, siūlome nuostabią darbo vietą, kurioje yra virtuvėle, kavos aparatas, žaidimų konsolė, jaunatviškas kolektyvas, neįpareigojanti darbo aplinka, neformalūs susitikimai po darbo. Su mumis tikrai neliūdna ir visada yra apie ką pakalbėti ir ką veikti. Prisijunk.

Stažuotojui reikalinga kvalifikacija ir įgūdžiai:

Ieškome kandidatų žinančių ir gebančių dirbti marketinginėje srityje, turinčių praktikos ir/ ar išsilavinimą (rinkodaros, vadybos, komunikacijas ir pan.) su šia sritimi susijusiame lauke. Ieškome stažuotojų kurie pasižymėtų kritiniu mąstymu, atsakingumu, kūrybiškumu, kompiuteriniu raštingumu, mokėjimu problemas spręsti iš įvairių pusių ir žinoma tų, kurie nori tobulėti. Privalumas, jeigu moki naudotis ir turi patirties dirbant su SEO bei Adwords programomis, Google Analytics išmanymas. Be to, turime būsimam stažuotojui patarimą – prieš ruošiant reikalingus dokumentus (CV ir motyvacinį laišką), apsilankyk www.senjoro.ly ir pasidomėk daugiau apie Senjoro veiklą, motyvaciniame laiške gali nurodyti, ką Tavo nuomone reikėtų keisti.

Stažuotės trukmė: 1-2 mėnesiai.

Nacionalinis socialinės integracijos institutas, dirbantis socialinių inovacijų srityje bei kuriantis empatijos industriją. Organizacija yra sukūrusi tokius projektus kaip: Gyvoji biblioteka, Socialinis taksi, NVO Avilys ir Inovatorių slėnis. Aktyviai dirbame teisėkūros procese, dalyvaujame skirtingose darbo grupėse, naudodami savo sukauptą patirtį siekiame daryti darbus, reikalingus žmonėms. Nacionalinis socialinės integracijos institute pagrinde dirba jauni žmonės, kurie yra pasiryžę kompleksinio problemų sprendimo būdo taikymu spręsti problemas ir padėti asmenims iš įvairių pažeidžiamų socialinių grupių integruotis visuomenėje.

Daugiau informacijos: www.zmogui.lt