„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

Senjoro vadovės asistentė/as (apmokama stažuotė)

Galioja iki: 2019-05-16

Apie stažuotę

Senjoro ieško vadovės asistenės/o, kuris/i bendrautų su klientais, vykdytume Senjoro programos darbuotojų atrankas, organizuotume Senjoro programos renginius, vykdytume administracinius reikalus, tiesiog kiekvienos dienos darbas yra toks dinamiškas, kad labai sunku aprašyti kaip atrodys tavo diena – ji tikrai bus įvairi, veiklų bus, o patirties dar daugiau! Startuoti gali bet kuriuo vasaros metu, stažuotės
trukmė nuo vieno iki dviejų mėnesių. Stažuotė vyks Vilniuje, tačiau tikrai gali tekti kelias dienas pakeliauti po Lietuvą: Kaunas, Antalieptė, o kelionės išlaidos bus padengtos pačios organizacijos. Organizacija turi labai daug skirtingų renginių, tad nusimato smagus vasaros laikas. Šalia tavęs visada bus socialinio verslo ir socialinių paslaugų ekspertai, kurie suteiks visą reikalingą informaciją, o po stažuotės turėsi galimybę gauti rekomendaciją.

Pagrindinės būsimojo stažuotojo pareigos ir užduotys

Mūsų stažuotojas turės galimybę administruoti Senjoro programą, dalyvauti susitikimuose, kartu rengti ir vykdyti darbuotojų atrankas, dalyvauti susitikimuose su darbuotojais, organizuoti Senjoro programos renginius (pernai metais stažuotoja organizavo Senjorų pikniką, Senjorų jogą, buvo žiaurrriai smagu, tiek teigiamų emocijų), dalyvauti mokymuose, konferencijose. Rugpjūčio mėnesį organizuojame socialinio verslo festivalį, į kurį kviečiame visus savo darbuotojus, stažuotojus (esamus ir buvusius), kur galima pasisemti labai daug idėjų, patirties ir gauti naudingų kontaktų.

Be to, savo komandoje kuriame labai jaukią atmosferą, tad tikrai bus galimybė dirbti iš namų, pagrindiniame ofise, ar tiesiog gamtoje. NVO Avilyje nuolatos vyksta įvairūs renginiai, kur stažuotojas turės galimybę sudalyvauti, rengiami penktadieniniai pusryčiai, turime laisvalaikio zoną, viską, ko reikia smagiam ir prasmingam laisvalaikiui, kuris būtinas norint pasiekti geriausių darbo rezultatų.

Stažuotojui reikalinga kvalifikacija ir įgūdžiai

Kandidatuoti gali visi, kuriems svarbi pagyvenusių asmenų ateitis, kurie yra atsakingi ir jiems patinka komunikuoti su bet kokio amžiaus asmenimis. Specifinio išsilavinimo tikrai nereikalaujame, manome, kad ne išsilavinime yra pagrindinė esmė, o žmogaus  charakterio savybėse.

Jeigu nusprendei kandidatuoti, tai atsiųsk savo CV ir trumpą (kelių sakinių) tekstuką, gali būti tarsi socialinių tinklų įrašas, kuriame būtų informacija, kodėl tu norėtum čia atlikti savo vasaros stažuotę ir kartu su mumis pasileisti į naują vasaros nuotykį.

P.S. pernai pas mus stažavosi net trys studentai, turėjome išties nuostabų laiką kartu.

VŠĮ ,,Nacionalinis socialinės integracijos institutas“, nuo 2018 m. vykdo programą SENJORO, kurios tikslas teikti kokybiškas lankomosios priežiūros paslaugas visoje Lietuvoje. Esame socialinis verslas, tad visą gautą pelną reinvestuojama į socialinę misiją: suteikti nemokamas paslaugas pagyvenusiems asmenims ir užtikrinti jų užimtumą. Pagrindinis ofisas yra Tauro g., NVO avilyje, kur dirba daug skirtingų organizacijų, tad visada galima gauti daug naudingų patarimų.

Dalyvauk atrankoje

Dalyvauk atrankoje

Atvira paraiška

Jei nerandi norimos pozicijos, tiesiog atsiųsk mums savo CV ir „Talentai Lietuvai“ pasidalinsis juo su aktualiais partneriais.

Atsiųsk CV