„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

TILS komandos stažuotojas(-a)

Šią stažuotės poziciją nevyriausybiniame sektoriuje remia kultūros, švietimo labdaros organizacijos „Tautos Fondas“. Pozicija apmokama „Tautos Fondo“ skiriama stipendija, konkurencinga darbo užmokesčiui šioje srityje, siekia skatinti jaunų žmonių įsitraukimą į nevyriausybinį sektorių ir tarptautinės patirties pritaikymą socialinėse iniciatyvose.  Daugiau informacijos apie „Tautos Fondą“ rasite ČIA.

Savo veikla mes siekiame skaidresnės ir sąžiningesnės Lietuvos. Stažuotei ieškome aktyvių, kūrybingų, atkaklių asmenybių, kurios nori:

  • prisidėti prie inovatyvių antikorupcinių iniciatyvų įgyvendinimo,
  • geriau suvokti valstybėje vykstančius procesus bei priimamus sprendimus,
  • įgauti patirties tarptautinėje organizacijoje,
  • susipažinti ne tik su šios srities profesionalais, bet ir kitais bendraminčiais,
  • tapti bendruomenės dalimi.

Stažuotojui sudarysime galimybes prisidėti prie skirtingų TILS iniciatyvų ir veiklų įgyvendinimo. Pavyzdžiui, tarptautinės Skaidrumo mokyklos organizavimo (www.transparencyschool.org), žiniasklaidos, viešųjų pirkimų skaidrumo tyrimų, jaunimo sąžiningumo iniciatyvų bei eksperimentų įgyvendinimo ir pan. Užduotys įvairios: užsienio praktikų analizė, gerųjų pavyzdžių paieška, trumpų apžvalgų parengimas, tyrimų vertimas ir redagavimas, renginių logistika ir pan. Stažuotojams sudarome galimybes dalyvauti konferencijose, renginiuose, diskusijose.

Reikalavimai:

  • Įvairių sričių bakalauro / magistrantūros studentai;
  • Motyvacija įsitraukti į TILS veiklą – domėjimasis antikorupcijos, pilietiškumo, skaidrumo, atskaitingumo iniciatyvomis;
  • Geros lietuvių ir anglų kalbų žinios;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, gebėjimas naudotis Word, Excel, Power Point programomis;
  • Kūrybiniai ir analitiniai įgūdžiai – privalumas.

Pretenduoti gali įvairių sričių studentai. Vertinant paraiškas bus atsižvelgiama į studentų motyvaciją atlikti stažuotę būtent TILS.

Susidomėjusius prašome atsiųsti mums savo CV bei trumpą motyvacinį laišką.

Stažuotės trukmė – 2-3 mėn.

Stažuotės vieta: Vilnius.

„Transparency International“ Lietuvos skyrius (TILS) yra tarptautinės organizacijos „Transparency International“ padalinys, veikiantis Lietuvoje nuo 2000 m. birželio 6 d. TILS – nepolitinė organizacija, bendraujanti ir koordinuojanti savo veiklą tiek su vyriausybinėmis, tiek nevyriausybinėmis organizacijomis Lietuvoje bei užsienyje.

Mūsų tikslas – skatinti pilietines antikorupcines iniciatyvas bei jų organizavimą Lietuvoje. Pagrindiniais savo prioritetais laikome: 1) gyventojų įtraukimą į antikorupcines bei skaidrumo iniciatyvas ir naujų partnerysčių kūrimą, 2) skaidrumo standartų kūrimą, 3) tvarų TILS veikimą.

Šiuo metu TILS alumnų tinklas vienija jau daugiau nei 220 jaunų žmonių, kurie prisidėjo prie mūsų veiklos (savanorystė, praktika ir pan.).

Daugiau apie mus: www.transparency.lt