„Talentai Lietuvai“ – tai unikali karjeros pradžios Lietuvoje programa, skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniesiems profesionalams

TILS komandos stažuotojas (-a) (apmokama stažuotė)

Galioja iki: 2019-05-16

Apie stažuotę

Savo veikla mes siekiame skaidresnės ir sąžiningesnės Lietuvos. Tad ieškome aktyvių, kūrybingų, atkaklių asmenybių, kurios nori:

  • prisidėti prie inovatyvių antikorupcinių iniciatyvų įgyvendinimo,
  • geriau suvokti valstybėje vykstančius procesus bei priimamus sprendimus,
  • įgauti patirties tarptautinėje organizacijoje,
  • susipažinti ne tik su šios srities profesionalais, bet ir kitais bendraminčiais,
  • tapti bendruomenės dalimi.

Stažuotės vieta – Vilnius
Stažuotės trukmė – 2-3 mėn.

Pagrindinės būsimojo stažuotojo pareigos ir užduotys

TILS stažuotojo(-os) užduotys priklausys nuo tuo metu vykdomų iniciatyvų, projektų ir kitų darbų. Suteikiame galimybę prisidėti prie skirtingų TILS iniciatyvų: akademinio sąžiningumo veiklų, „Transparency International“ tarptautinės vasaros Skaidrumo mokyklos, viešųjų finansų skaidrumo, valdžios institucijų atskaitingumo ir panašiai.

Užduotys, skiriamos stažuotojams, yra įvairios: tekstų vertimas, TILS internetinio puslapio tobulinimas, pagalba koordinuojant renginius, praktikantų/savanorių komanda taip pat prisideda rengiant įvairias studijas, renkant bei analizuojant duomenis.

Esant galimybei, stažuotojai dažnai kviečiami dalyvauti konferencijose, renginiuose ar diskusijose.

Stažuotojui reikalinga kvalifikacija ir įgūdžiai

Stažuotę atlikti siūlome įvairių sričių bakalauro/ magistrantūros studentams su gerais savarankiško ir komandinio darbo valdymo įgūdžiais. Atrenkant stažuotojus taip pat atsižvelgiama į lietuvių ir anglų kalbų lygį, darbo kompiuteriu įgūdžius, gebėjimą naudotis Word, Excel, Power Point programomis. Kūrybiniai ir analitiniai įgūdžiai – privalumas.

Taip pat svarbi motyvacija įsitraukti į TILS veiklą: domėjimasis antikorupcijos, pilietiškumo, skaidrumo, atskaitingumo iniciatyvomis.

 

 

 

„Transparency International“ Lietuvos skyrius (TILS) – nepolitinė organizacija, bendradarbiaujant ir koordinuojanti savo veiklą kartu su viešo sektoriaus institucijomis, verslu bei nevyriausybinėmis organizacijomis Lietuvoje ir užsienyje.

Mūsų tikslas – skatinti pilietines antikorupcines iniciatyvas bei jų organizavimą Lietuvoje.

Mes analizuojame nacionalinių ir institucinių antikorupcinių programų ir priemonių efektyvumą, korupcijos apraiškas viešuosiuose pirkimuose, korupciją valstybės ir savivaldybių institucijose bei privačiame sektoriuje, valstybinių ir savivaldos institucijų turimos informacijos prieinamumą piliečiams. Taip pat daug dėmesio skiriame jaunimo sąžiningumo skatinimui ir įsitraukimui į antikorupcines
iniciatyvas, antikorupciniam švietimui ir piliečių įgalinimui bei žiniasklaidos skaidrumui.

Daugiau informacijos: www.transparency.lt

Dalyvauk atrankoje

Dalyvauk atrankoje

Atvira paraiška

Jei nerandi norimos pozicijos, tiesiog atsiųsk mums savo CV ir „Talentai Lietuvai“ pasidalinsis juo su aktualiais partneriais.

Atsiųsk CV