Trečiojo „Talentai Lietuvai“ etapo rezultatai

Trečiasis „Talentai Lietuvai“ programos etapas susilaukė ypač didelio dėmesio. Net 24 Lietuvoje įsikūrusios lyderiaujančios įmonės siūlė karjerą pradėti unikaliose pozicijoje. Sulaukta daugiau nei 200 tarptautinės studijų patirties turinčių studentų ir absolventų paraiškų iš 64 skirtingų universitetų. Daugiausiai paraiškų, kaip ir kiekvienais metais, sulaukta iš Jungtinės Karalystės, Nyderlandų, Danijos. Kitos aplikacijos iš JAV, Prancūzijos, Vokietijos, Norvegijos, Švedijos bei kitų valstybių. Šio etapo atrankoje paraiškų sulaukta ne tik iš socialinių mokslų atstovų, bet ir iš inžinerijos, technologijų, fizikinių, gyvybės mokslų magistro ar bakalauro laipsnį turinčių kandidatų.

Projekto organizatoriai džiaugiasi, kad vis daugiau tarptautinį išsilavinimą įgijusių lietuvių pareiškia norą sugrįžti į Lietuvą ir savo pirmuosius karjeros žingsnius žengti čia. Dar studijuojantys įvairiose pasaulio šalyse bei svarstantys apie galimybę grįžti į Lietuvą po studijų darbuotis, pasižymėjo interaktyviame žemėlapyje. Jei nespėjai, pasižymėk ir Tu!

Džiaugiamės galėdami pasidalinti programos trečiojo etapo rezultatais ir turime gerą žinią tiems, kas nespėjo suaplikuoti – dar atviros kelios patrauklios apmokamų stažuočių pozicijos.