„SWEDBANK“ KVIETIMAS

Atrankų metu dažnai sulaukiame kandidatų, gyvenančių ir dirbančių  užsienyje ir svarstančių galimybę grįžti į Lietuvą. Ieškome būdų, kaip galėtume iš anksto vieni apie kitus sužinoti, taip pat pasidalinti informacija apie planuojamas pozicijas. Šiuo metu dirbame su „Swedbank Robur“ funkcijų perkėlimu į Lietuvą, o per ateinančius trejus metus „Swedbank“ ketina perkelti į Baltijos šalis maždaug po 200 įvairių pozicijų kasmet.

Kalėdų laikotarpiu daugiausia grįžtančių į Lietuvą aplankyti giminių, draugų, todėl tikime, kad tai galėtų būti gera proga susitikti.  „Swedbank“ Lietuvoje kviečia gruodžio 28 d. susitikti Vilniuje, mūsų Centrinėje Būstinėje (Konstitucijos 20 A), kur pristatysime  darbo galimybes „Swedbank“ bei „Swedbank Robur“, papasakosime, kokia organizacija esame, ir prie kavos puodelio atsakysime į įvairius kylančius klausimus, susijusius su darbu mūsų siūlomose pozicijose.

Renginio pradžia 15 val., planuojama trukmė 2 valandos. Registruokis į renginį čia.

Jeigu negali atvykti į susitikimą, tačiau tau įdomu ar turi pažįstamų, draugų, kuriems tai gali būti aktualu, susisiek su mumis atranka@swedbank.lt. Daugiau mūsų pasiūlymų rasi Karjeros puslapyje.