Talentai Lietuvai vasaros susitikimas Vilniuje

Talentai Lietuvai susitikimas Vilniuje

Vasaros atostogos Lietuvoje – skirtos vertingiems susitikimams! „Talentai Lietuvai“ vasaros susitikimas Vilniuje sukvietė atostogoms į Lietuvą sugrįžusius lietuvių kilmės studentus į Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką. Susitikimo metu talentingi ir iniciatyvūs užsienyje studijuojantys jaunuoliai turėjo išskirtinę progą išgirsti sėkmingai savo veiklą vystančių įmonių ir institucijų vadovų patarimus, patirtis bei pasiklausyti į Lietuvą jau grįžusiųjų „Talentai Lietuvai“ programos dalyvių minčių.

Jaunuosius talentus sveikino Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, Lietuvos Respublikos ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, „Swedbank“ Lietuvoje valdybos pirmininkė ir administracijos vadovė Dovilė Grigienė, „Trafi“ rinkodaros vadovas Regimantas Urbanas, „Strategy Labs“ partneris Jurij Romanenkov bei Global Lithuanian Leaders vadovė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė. „Talentai Lietuvai“ programos alumni, ne tik entuziastingai sutiko pasidalinti savo patirtimi diskusinės panelės metu, bet ir mielai atsakė į rūpimus klausimus bei pokalbį pratęsė kontaktų vakaro metu.

 

„Talentai Lietuvai“ vasaros susitikimas Vilniuje tampa kasmetine tradicija, tad jei planuoji vasaros atostogas praleisti Lietuvoje, sek naujienas ir pasimatykime Liepos mėnesio viduryje ir kitamet!

Neturėjai progos dalyvauti? Nenusimink, įrašą atrasi ČIA.

Naujas „Talentai Lietuvai“ etapas prasidės 2017 m. spalio 9 d., o daugiau informacijos atrasi www.glltalentai.lt/dalyviui bei mūsų Facebook profilyje.